Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17807
Stary 04.01.2010, 20:30
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Ejdzbiol opchniemy ich do Chin czy Grecji może z Grecją przesadzam ale w Chinach skupują nie udanych grajków by Olisadebe
Wybacz kolego ale smuty takie pieprzysz, że aż szkoda słuchać. Jirsaka, Łobo i Ćwielonga stawiasz na równi z Olisadebe? To zapytam w stylu Patryczka Małeckiego, " A kim oni kur.. są przy Olim?". Olisadebe choć nie mówił za dobrze po polsku, choć sfałszował podobno paszport i odmłodził się o ładnych parę lat, to wygrał nam eliminacje do MŚ 2002 i dał Polakom tyle radości, że cała ta trójka razem wzięta nie dała nawet 1 % tego. I choć po MŚ się spalił, to ten sprint na mundial był jego i nikt mu tego nie odbierze i nie fair jest porównywanie go z takimi futbolowymi nieudacznikami jak Łobodziński, Jirsak albo Ćwielong.

Koniec OT.
Odpowiedz cytując