Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13453
Stary 04.01.2010, 20:18
pawelwp9 napisał(a):Wyświetl post
Gdzie polecacie w Krakowie zdawać na prawo jazdy ; )?. By zdać za pierwszym razem
w KRAKOWIE mozna zdawac tylko na KOSZYKARSKIEJ wiec duzego wyboru nie masz ,a o MORD w HUCIE to nie słyszałem by tam mozna bylo zdawać?
Odpowiedz cytując