Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17805
Stary 04.01.2010, 19:49
Colin napisał(a):Wyświetl post

Co do Jirsaka. Nie będzie to zawodnik, który nadaje ton drużynie, bo nie ma warunków fizycznych żeby spokojnie utrzymać się przy piłce czy powalczyć o nią z pomocnikami przeciwnika (inaczej jak Diaz). To zawodnik, któremu trzeba niejako "stworzyć warunki cieplarniane" na boisku, czyli wspomóc takimi "harpaganami" jak Sobol czy Diaz tak żeby Czech mógł spokojnie dogrywać piłki..
Messi tez nie ma warunków fizycznyhc i co?jakoś daje sobie radę.Typowe polskie myślenie. Z metra cięty to już się nie nadaje. Warunki fizyczne Jirsak ma jakie ma,tylko zwyczajnie jest słaby i tyle. A to,że potrzeba zawodników,którzy wyłuskają piłkę i mu zagrają, toż to żadna nowość.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując