Colin napisał(a):

Co do Jirsaka. Nie będzie to zawodnik, który nadaje ton drużynie, bo nie ma warunków fizycznych żeby spokojnie utrzymać się przy piłce czy powalczyć o nią z pomocnikami przeciwnika (inaczej jak Diaz). To zawodnik, któremu trzeba niejako "stworzyć warunki cieplarniane" na boisku, czyli wspomóc takimi "harpaganami" jak Sobol czy Diaz tak żeby Czech mógł spokojnie dogrywać piłki..
|
Messi tez nie ma warunków fizycznyhc i co?jakoś daje sobie radę.Typowe polskie myślenie. Z metra cięty to już się nie nadaje. Warunki fizyczne Jirsak ma jakie ma,tylko zwyczajnie jest słaby i tyle. A to,że potrzeba zawodników,którzy wyłuskają piłkę i mu zagrają, toż to żadna nowość.