Gordian napisał(a):

Zgadza się panowie, ale Diaz ma w meczu masę niecelnych podań, chyba najwięcej w całej drużynie. Często te jego podania na oślep w szerz boiska, gdzie przejmują je rywale. Macie racje Diaz nie boi się grać ostro. Jego problem to to, że gra za ostro. Nie irytują was głupie, niepotrzebne faule w każdym meczu? Mnie bardzo. Nagonki nie ma na Diaza myślę. Raczej to realna ocena jego umiejętności.
|
Czy głupie i niepotrzebne to bym polemizował - przerwanie akcji przeciwnika, choćby na środku i z faulem to i tak lepiej niż nie przerwanie, dla mnie o wiele większym problemem jest to o czym piszesz na początku - kupę niecelnych podań, głupich strat , chaos w grze.
Osobiście nie wróże Diazowi kariery w lepszych klubach/ligach - w naszej buraczanej lidze takie rzeczy przechodzą ,gdzie indziej już nie.
A co do jego potencjalnej sprzedaży to trzeba by się zastanowić kto za niego i czy ten ktoś nie będzie jeszcze słabszy.