Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1654
Stary 04.01.2010, 19:39
Wojtas w dziale Remes Cup ktoś napisał, że kibiców Wisełki i Legii nie wpuszczą.A co do sparingów chciałbym aby Wisła zagrała z trójki Sevilla,Espanol,Atletico.Jakoś tak mi się zamarzyło wiem, że nie realne
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując