Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Rudi5555
Member
Od: 05.2009
Skąd: Szarów-Niepołomice
Offline
#
13439
04.01.2010, 16:27
LuKaS TSW
napisał(a):
Polecacie jakąś grę tenisową na PC ,najlepiej starszą o małych wymaganiach
Polecam Tennis Masters Series
http://peb.pl/sportowe-wyscigowe/190...series-pl.html
Rudi5555
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rudi5555
Znajdź inne posty napisane przez Rudi5555