Wyświetl pojedynczy post
19piotrek06
Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#743
Stary 04.01.2010, 14:31
kaco1985 napisał(a):Wyświetl post
Czy ma ktos moze zdjecie w duzej rozdzielczosci naszego czerwonego sektoru (calego) z meczu z Legia lub z oprawy z tego meczu ABG (zeby bylo ja widac cala) ? Z góry dzieki...



Najbardziej, zalezalo by mi na tym zdjeciu w wiekszej rozdzielczosci...
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9883057789.jpg

Odpowiedz cytując