|
Member
Offline
|
#743

04.01.2010, 14:31
|
kaco1985 napisał(a): 
Czy ma ktos moze zdjecie w duzej rozdzielczosci naszego czerwonego sektoru (calego) z meczu z Legia lub z oprawy z tego meczu ABG (zeby bylo ja widac cala) ? Z góry dzieki...

Najbardziej, zalezalo by mi na tym zdjeciu w wiekszej rozdzielczosci...
|
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9883057789.jpg
|
|