haeno napisał(a):

co do warunku na AGH
można dostać na dziennych warunek po pierwszym roku - jest to na pewno praktykowane na elektronicznym wydziale...
na reszcie różnie bywa z tego co wiem
|
Dokładnie, można wziąc nawet wiecej niz jeden, obliczane jest to na podstawie systemu ECTS
