Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4169
Stary 04.01.2010, 12:27
A ja się nie dziwię patrząc na politykę kadrową Legii w ogóle się nie dziwię, zdziwiłbym się gdyby Legia zarządzana przez tych amatorów zrobiła tak jak napisałeś.
Odpowiedz cytując