Najlepszy forumowicz: Rosomak. Gdyby istniala kategoria "za całokształt" pasowałby idealnie.
RWD na zaszczytnym drugim miejscu.
Miss forum: Ela za międzywojnie,
TSWISEŁKI za wierność przez duże W,
Tiramisu (za koszulkę WHU dr martens [...] i Łysiaka ;-)
Mister forum: czuję w moczu że
FortArt (chociaż gdyby
RoMan miał konto, nie miałby chłopak startu)
Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum)
: 0 22
Żartowniś: FortArt,
Idzo
Najmądrzejsze posty: Arpaho,
Spartan,
mb_1906,
orzeu,
pan_premier (z tych piszących w miarę regularnie)
Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji)
: harimata
Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa)
: musi tyrać ;-)
Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym)
: Rosomak,
Wilku
Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: wszystkie wcielenia charcerzyka, pirat.z.karaibów, wszystkie wcielenia K2
Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego)
: derby, rachu, liczby na Ruchu i Piaście
Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum)
: mistrz, Konrad Gołoś wraca do treningów, druga połowa ostatnich derbów na Reymonta
Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach)
:
Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym)
:
Najweselszy post: "oni nawet spaść nie potrafią" by
Krissu
Najgłupszy post: http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=380
Najmądrzejszy post: zieniu.nazawsze napisał(a):
Jest sobie chłopak, 16 letni, który był wychowany w np Andrychowie, grał dużo w piłkę, ale nie jest jakąś gwiazdą. Żył w normalnej rodzinie z dwoma staszymi braćmi, jeden w UK, drugi na studiach w Krakowie. W tym roku zdaje egzaminy i dostaje się do szkoły średniej mistrzostwa sportowego w Krakowie. Od razu wpada na ciekawe towarzystwo w szkole. Jest ekipa fanów Wisły i druga kibiców Cracovii oraz kilku innych. Chłopak, powiedzmy Mateusz, później Mati, staje w oblilczu pierwszego swojego wyboru po opuszczeniu ciepłego domku i maminych obiadów, jako że mieszka w internacie. Jest nowy w szkole, o słabym charakterze, słabej sile głosu, ale za to potężnym .......nięciem w piłę !!
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać)
: gigant,
7 kotów,
dj_ibutti
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej)
: wszystkie wcielenia charcerzyka (wykończyłbym klawiaturę, gdybym wpisał połowę) i snakesa / K2 / AS82 / Ellera
Najlepszy moderator(dlaczego?): pan_premier (bo "wchodzi między lud ukochany..."

)
Najgorszy moderator (dlaczego?):
Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie)
: Zagadki, INFONET, Historia Wisły, Dawno temu w odległej galaktyce, QUIZ kibicowski
Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie)
: RWD
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej)
: Rosomaka "biała gwiazda na koszulki!" i
"cały nasz hulig" (niestety nie pamiętam czyj)
Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami)
:
Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku)
: Malvi i ekipa artystyczna,
Siara,
Pio za "Całe życie z Wisłą",
D.Olszówka (chociaż nie mam zaufania do polityków widać, że Wisła znaczy ddla niego coś więcej niż nabijanie elektoratu)