Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 04.01.2010, 12:13
Najlepszy forumowicz: Rosomak. Gdyby istniala kategoria "za całokształt" pasowałby idealnie. RWD na zaszczytnym drugim miejscu.

Miss forum: Ela za międzywojnie, TSWISEŁKI za wierność przez duże W, Tiramisu (za koszulkę WHU dr martens [...] i Łysiaka ;-)

Mister forum: czuję w moczu że FortArt (chociaż gdyby RoMan miał konto, nie miałby chłopak startu)

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 0 22

Żartowniś: FortArt, Idzo

Najmądrzejsze posty: Arpaho, Spartan, mb_1906, orzeu, pan_premier (z tych piszących w miarę regularnie)

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): harimata

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): musi tyrać ;-)

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Rosomak, Wilku

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: wszystkie wcielenia charcerzyka, pirat.z.karaibów, wszystkie wcielenia K2

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): derby, rachu, liczby na Ruchu i Piaście

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : mistrz, Konrad Gołoś wraca do treningów, druga połowa ostatnich derbów na Reymonta

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post: "oni nawet spaść nie potrafią" by Krissu

Najgłupszy post: http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=380

Najmądrzejszy post: zieniu.nazawsze napisał(a):Jest sobie chłopak, 16 letni, który był wychowany w np Andrychowie, grał dużo w piłkę, ale nie jest jakąś gwiazdą. Żył w normalnej rodzinie z dwoma staszymi braćmi, jeden w UK, drugi na studiach w Krakowie. W tym roku zdaje egzaminy i dostaje się do szkoły średniej mistrzostwa sportowego w Krakowie. Od razu wpada na ciekawe towarzystwo w szkole. Jest ekipa fanów Wisły i druga kibiców Cracovii oraz kilku innych. Chłopak, powiedzmy Mateusz, później Mati, staje w oblilczu pierwszego swojego wyboru po opuszczeniu ciepłego domku i maminych obiadów, jako że mieszka w internacie. Jest nowy w szkole, o słabym charakterze, słabej sile głosu, ale za to potężnym .......nięciem w piłę !!



Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant, 7 kotów, dj_ibutti

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): wszystkie wcielenia charcerzyka (wykończyłbym klawiaturę, gdybym wpisał połowę) i snakesa / K2 / AS82 / Ellera

Najlepszy moderator(dlaczego?): pan_premier (bo "wchodzi między lud ukochany..." )

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Zagadki, INFONET, Historia Wisły, Dawno temu w odległej galaktyce, QUIZ kibicowski

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): RWD

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Rosomaka "biała gwiazda na koszulki!" i "cały nasz hulig" (niestety nie pamiętam czyj)

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Malvi i ekipa artystyczna, Siara, Pio za "Całe życie z Wisłą", D.Olszówka (chociaż nie mam zaufania do polityków widać, że Wisła znaczy ddla niego coś więcej niż nabijanie elektoratu)
Ostatnio edytowane przez Bóg Trybun (objawion) : 09.01.2010 o godz. 10:53.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując