Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy
Offline
#
13431
04.01.2010, 11:35
Witam, na dniach kupuje samochód (VV lub ford) i chciałbym go przed zakupem sprawdzić w jakiejś stacji diagnostycznej...
i pytanie do Was
jaka STACJE DIAGNOSTYCZNĄ polecacie na terenie KRK? kumpel polecał POLMOZBYT ? prosze o odppowiedz
Ostatnio edytowane przez hudinho : 04.01.2010 o godz. 11:48.
hudinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hudinho
Znajdź inne posty napisane przez hudinho