|
Prawda jest taka, że Mucha dla własnego dobra powinien z Polski wyjechać. Poziomem wybija się zdecydowanie ponad naszą marną ligę. Dziwię się jednak i to bardzo działaczom Legii. Dziwię się, że doprowadzili do takiej sytuacji, w której ten zawodnik może dyktować warunki i odejść z klubu za darmo!
Boruc i Fabiański zostali sprzedani za spore pieniądze. Bramkarze z polskiej ligi mają wyjątkowo dobrą markę, a w szczególności bramkarze z Legii. Mucha jest obecnie wart min. 2 mln €. Te pieniądze przejdą Legii koło nosa, jeśli Słowak nie podpisze nowego kontraktu.
A wystarczyło pół roku temu, gdy Słowacja walczyła o awans - przedłożyć nową umowę (na znacznie mniej korzystnych, niż obecnie zasadach). W razie odmowy - Mucha siada na ławie i traci miejsce w reprezentacji. Problem rozwiązałby się szybko.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|