Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
gonzo
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Imperium Kurdwanów
Offline
#
13429
04.01.2010, 09:44
Żmijka
napisał(a):
Można na AGHu dostać warunek na 1 roku ?
Na dziennych nie (tak mi mówił kolega który w ostatnim terminie zaliczył matematykę). Na zaocznych max 1 przedmiot (Z własnego doświadczenia).
gonzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gonzo
Znajdź inne posty napisane przez gonzo