Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 04.01.2010, 01:16
wredny.bardzo napisał(a):Wyświetl post

Czyli na reprezentacji w Pradze nie byłeś...
to jest inna inszość - nie żebym ich za te akcje bronił, szczególnie że u czeskich kibiców policja jest traktowana jak u nas.
Tyle że w życiu codziennym są o wiele mniej upierdliwi niż nasi.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując