wredny.bardzo napisał(a):

Czyli na reprezentacji w Pradze nie byłeś...
|
to jest inna inszość - nie żebym ich za te akcje bronił, szczególnie że u czeskich kibiców policja jest traktowana jak u nas.
Tyle że w życiu codziennym są o wiele mniej upierdliwi niż nasi.