Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17793
Stary 03.01.2010, 23:56
thechris napisał(a):Wyświetl post
Jirsaka już rok temu skreśliłem. Szacun dla optymistów którzy łudzą, że zwróci się nam kiedykolwiek choćby w połowie te 700 tys euro.

Po co nam 10? Wystarczy postawić na dwóch. Ktoś tam w ME chyba kopie prosto piłkę co nie? Mączyński będzie + jeszcze jeden z ME i niech się ogrywają. Z graczami typu Diaz i Jirsak przegramy znowu z mistrzem jakiejś Litwy.

A dlaczego nie są gotowi? Dlatego że misimi oglądać indianiana z końskim zdrowiem któremu wyjdzie jedno zagranie co 4-5 meczów. Młodzi pograliby po trochę w grach o stawkę to byliby na pewno lepsi.


Co do opini o Jirsaku to musze sie chyba zgodzic,liczylem na niego a wlasciwie w zaden sposób nie umie ustawic nam gry i do tego bezmyslnie fauluje.

Co do Diaza -to wg mnie jest bardzo pozyteczny ,walczy nigdy nie odstawi nogi.,niewiem czemu na forum jest czesto nielsusznie krytykowany.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując