thechris napisał(a):

Jirsaka już rok temu skreśliłem. Szacun dla optymistów którzy łudzą, że zwróci się nam kiedykolwiek choćby w połowie te 700 tys euro.
Po co nam 10? Wystarczy postawić na dwóch. Ktoś tam w ME chyba kopie prosto piłkę co nie? Mączyński będzie + jeszcze jeden z ME i niech się ogrywają. Z graczami typu Diaz i Jirsak przegramy znowu z mistrzem jakiejś Litwy.
A dlaczego nie są gotowi? Dlatego że misimi oglądać indianiana z końskim zdrowiem któremu wyjdzie jedno zagranie co 4-5 meczów. Młodzi pograliby po trochę w grach o stawkę to byliby na pewno lepsi.
|
Co do opini o Jirsaku to musze sie chyba zgodzic,liczylem na niego a wlasciwie w zaden sposób nie umie ustawic nam gry i do tego bezmyslnie fauluje.
Co do Diaza -to wg mnie jest bardzo pozyteczny ,walczy nigdy nie odstawi nogi.,niewiem czemu na forum jest czesto nielsusznie krytykowany.