Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17791
Stary 03.01.2010, 23:36
thechris napisał(a):Wyświetl post
Diaza to najlepiej gdzieś oddać za darmo, żeby nie blokował miejsca młodym wilkom. Tzn. może się znajdzie jakiś frajer który da za niego jakąś kasę ale ile by to nie było (w senie jak mało) i tak nieźle wtopi...
Bo my mamy normalnie 10 mlodych gotowych zajac Jego miejsce.I czego Ty czlowieku chcesz od Diaza? bo on w porownaniu np do Czecha ktory u nas gra to jest o niebo lepszy.
,
Odpowiedz cytując