Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17790
Stary 03.01.2010, 23:25
Cytat:
Nie trzeba daleko szukać - zeszłej zimy nie zrobiliśmy żadnego transferu (nie licząc Beto) i doskonale pamiętamy, jak odbiło się to na poziomie gry drużyny oraz co nastąpiło pół roku później w pucharach.
Akurat na poziomie gry wiosną odbiło się to nie najgorzej . A występy w pucharach mogły być lepsze, gdyby latem wzmocniono szybko newralgiczne pozycje.
Odpowiedz cytując