Manager89 napisał(a):

jakie sprzedać Diaza Czy Wy się czytacie/słyszycie?
|
Diaza to najlepiej gdzieś oddać za darmo, żeby nie blokował miejsca młodym wilkom. Tzn. może się znajdzie jakiś frajer który da za niego jakąś kasę ale ile by to nie było (w senie jak mało) i tak nieźle wtopi...