Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17789
Stary 03.01.2010, 23:14
Manager89 napisał(a):Wyświetl post
jakie sprzedać Diaza Czy Wy się czytacie/słyszycie?
Diaza to najlepiej gdzieś oddać za darmo, żeby nie blokował miejsca młodym wilkom. Tzn. może się znajdzie jakiś frajer który da za niego jakąś kasę ale ile by to nie było (w senie jak mało) i tak nieźle wtopi...
Odpowiedz cytując