Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13417
Stary 03.01.2010, 21:35
KRAKOWIANKA ul.ŚIEDLECKIEGO hala targowa

Aktualności
grudzień 2009 Ślizgawki na lodowisku przy ul. Siedleckiego 7
Na lodowisko przy ulicy Siedleckiego 7 wróciły 90-minutowe ślizgawki! Serdecznie zapraszamy!

Duża Tafla:
23.XII.2009 (środa): 13.00; 15.00; 17.00*; 20.00
24.XII.2009 (czwartek): lodowisko nieczynne
25.XII.2009 (piątek): lodowisko nieczynne
26.XII.2009 (sobota): lodowisko nieczynne
27.XII.2009 (niedziela): 11.00; 13.00; 15.00; 17.00; 19.00
28.XII.2009 (poniedziałek): 13.00; 15.00; 17.00*; 20.30*
29.XII.2009 (wtorek): 13.00; 15.00; 17.00; 20.00
30.XII.2009 (środa): 13.00; 15.00; 17.00*; 18.30*; 20.00
31.XII.2009 (czwartek): 11.00; 13.00
1.I.2010 (piątek): lodowisko nieczynne
2.I.2010 (sobota): 11.00; 13.00; 15.00; 17.00
3.I.2010 (niedziela): 11.00; 13.00; 15.00; 17.00; 19.00
4.I.2010 (poniedziałek): 20.30*
6.I.2010 (środa): 16.00*; 20.00

* ślizgawka trwa 60 minut
** ślizgawka może być odwołana z powodu rozgrywek PLH

Ceny ślizgawek wynoszą:
bilety normalne: 10 zł, bilety ulgowe: 8 zł.
Istnieje również możliwość wykupienia karnetów na 10 wejść, odpowiednio w cenach: normalny - 90 zł, ulgowy - 70 zł.

Bilety można nabyć na lodowisku. Na miejscu znajduje się również wypożyczalnia łyżew (cena za wypożyczenie wynosi 7 zł).

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (012) 421 13 17 oraz (012) 29 29 100.
Odpowiedz cytując