Peroslaw88 napisał(a):

|
i jeszcze gra tam dużo Brazylijczyków. W ogóle liga dla Marcelo byłaby spoko, bo oprócz Porto, Benfica, Sportingu, Bragi i jeszcze może z 2-3 zespołów to liga nie jest za mocna (patrząc na najlepsze w Europie)
|
Liga jak najbardziej. Techniczna, ale gra dosyć brzydka taka słabsza Serie A, duży nacisk na taktykę i odpowiedzialność w defensywie.
Benfica ma Luiza, także chłopa dęba Luisao, Sidneia i młodego Vitoria. Oni się z hajsem zbytnio nie szczypią. Daliby i 4 bańki. Jest to bogaty klub i jeśli faktycznie kogoś by chcieli z polskiej ligi to mogliby każdego kupić.
Byłby to dobry kierunek dla Marcela jak i finansowo dobry dla klubu, ale na razie nie ma żadnych informacji w Portugalii, nawet plotek.