Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Kamrat
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
4383
03.01.2010, 17:48
Na pewno ten artykuł jest autentyczny!? Znów gwałcą historie! Fakt Wisła 40 lat GTS ale Polska tyle samo lat PRL em. Z remisu na Wembley Paski się nie cieszą. Z medali na mistrzostwach też nie! Można by tak bez końca...
Kamrat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamrat
Znajdź inne posty napisane przez Kamrat