Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4377
Stary 03.01.2010, 15:50
fajnie byłoby gdyby PO wystawiło w wyborach na prezydenta Krakowa w Krakowie Jana Mariana Rokitę. Człowiek z Krakowa, któremu leży na sercu dobro tego miasta...