ToTylkoJa napisał(a):

|
Pique nie grywa w Barcelonie na DM-ie. Już częściej 'gra' w ataku, gdy Barca ma niekorzystny wynik(lub bardzo korzystny) i trzeba atakować w ostatnich minutach ( odpowiednio Chelsea na SB i Real na Santiago)
|
Wczoraj w meczu Barcelona - Villareal - komentator z C+ stwierdził ze grywa....
(Stąd wziąłem ten przykład - chyba że coś pokręciłem)