|
A jeszcze moja opinia o graczach, którzy dołączyli do nas na runde wiosenna:
Krzysztof Mączyński - w barwach ŁKS rozegrał 13 meczy strzelił 1 bramkę przy kilku innych asystował, myślę że coś z niego może być z niego pociecha. Gra jako środkowy pomocnik.
Mateusz Kowalski - jesienią w barwach Piasta rozegrał 13 spotkań strzelił jedną bramkę, dobry stoper, napewno lepszy od Jopa.
Cleber - środkowy obrońca bądź defensywny pomocnik. Rozegrał 18 meczy w barwach rosyjskiego Tiereka Grozny, strzelił jedną bramkę.
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a): 
|
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.
|
|