We wczorajszym śniadaniu mistrzów na Tvn 24 piękną rzecz powiedział Pan Hołdys, że fiskus powinien sprawdzać wiarygodność informacji dziennikarzy bo oni kłamią a potem biorą od tego prowizję, niejednokrotnie niszcząc przy tym człowieka! Marzę o Polsce gdzie dziennikarze dają tylko wiarygodne newsy!
