Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17785
Stary 03.01.2010, 12:32
Manager89 napisał(a):Wyświetl post
A ja dalej będe upierał się przy tym,żeby nie robić transferów w zimię. .
Taaa i dalej patrzec na indolencje strzelecką napstników i nieudolnosc przy rozgrywaniu w starciu z silniejszym niz przeciętna, przeciwnikiem...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując