Najlepszy forumowicz: emsi
Miss forum: żmijka
Mister forum:
Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):
Żartowniś: jak co roku-gigant, wyroznienie picasso
Najmądrzejsze posty: orzeu, RWD
Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):
Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):
Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): zdecydowanie emsi
Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: pysio
Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego):Mozna odpasc z LM, PP czy przegrac mistrza, ale nie Derby
Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo 2009
Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):
Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):
Najweselszy post:
fifi1906 napisał(a):
|
Moze ktos dla mnie wykonac maly fotomontaz oferty na priv
|
gigant napisał(a):
Po co? Ona i tak wie że 6 cm we wzwodzie, to wszystko na co Cię stać.
|
siara napisał(a):
Dyskutowałem z znajomym, kibicem Cracovii - czyli Żydem - na temat budowy naszych (Wisły i Pasów) nowych stadionów. Grzesiek dowodził, że ich będzie ładniejszy bo na elewacji wejściowej będą super podświetlane logo i napisy.
Niestety mina mocno mu zrzedła gdy poinformowałem go, że napisu jednak nie będzie, bo policja już go wykopała gdzieś pod Toruniem.
|
Najgłupszy post:
Najmądrzejszy post:
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):gigant
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): pysio
Najlepszy moderator(dlaczego?):orzeu, pan premier
Najgorszy moderator (dlaczego?):
Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): to i owo na luziku, Infonet, smieszne zdjecia filmiki
Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):
Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ
Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku):Malvi, M-M, oraz inni cichociemni malujacy nocą