Wyświetl pojedynczy post
RoS
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4365
Stary 03.01.2010, 10:15
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem szkoda komentować takie wypowiedzi a tym bardziej poświęcać im tyle miejsca na poważnym portalu informacyjnym. Raczej wypada się zastanowić co zrobić, by ten człowiek już Krakowem nie rządził.
Wręcz przeciwnie. Jest to doskonały sposób aby sprawić żeby ten człowiek więcej nie rządził.

W dzisiejszych czasach, kompletenie nie liczy się kto co robił/robi/czy zamierza zrobić, liczą się emocje i to one decydują o wyniku wszelkich wyborów. Może nam się to nie podobać, może nie być nam to w smak, możemy się z tym nie zgadzać ale nie pozostaje nic jak krzyczeć, krzyczeć i jeszcze raz krzyczeć ...
Powód: gigant mnie uprzedził :-)
Ostatnio edytowane przez RoS : 03.01.2010 o godz. 10:16.