flamengista napisał(a):

|
Moim zdaniem szkoda komentować takie wypowiedzi a tym bardziej poświęcać im tyle miejsca na poważnym portalu informacyjnym. Raczej wypada się zastanowić co zrobić, by ten człowiek już Krakowem nie rządził.
|
Wręcz przeciwnie. Jest to doskonały sposób aby sprawić żeby ten człowiek więcej nie rządził.
W dzisiejszych czasach, kompletenie nie liczy się kto co robił/robi/czy zamierza zrobić, liczą się emocje i to one decydują o wyniku wszelkich wyborów. Może nam się to nie podobać, może nie być nam to w smak, możemy się z tym nie zgadzać ale nie pozostaje nic jak krzyczeć, krzyczeć i jeszcze raz krzyczeć ...