Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6458
Stary 03.01.2010, 01:06
Pomimo tego, że pan Darek się ewidentnie próbuje promować, to nie można mu zarzucić kłamstwa. Kiedyś w ramach "dziennikarskiego śledztwa" odnośnie stadionu zaglądałem w protokoły, KRSy itd. I nazwisko Pana Darka dość często się przewijało. Natomiast nie przywiązywał bym wielkiej wagi do klubów. Piszecie bodajże że Bystrowski jest hipokrytą, bo pisał na blogu o hali a zagłosował przeciwko. Po prostu klub PO wprowadził dyscyplinę i musiał tak zagłosować jak cały klub. PO zagłosowało przeciwko Majchrowskiemu i budżetowi. A osobiste preferencję Bystrowskiego/Fedorowicza i reszty nie mają nic do tego.

Podobnie jak Pan Darek pisał o tym, że "nie lubi" PiSu, ale jednak jest jego członkiem, bo podejrzewam że jako niezrzeszony by nie zaistniał.

A co do Majchrowskiego, od dawna wiadomo jaki on jest i dawno temu powinien za parę rzeczy beknąć, problem w tym że, jak jest trzeźwy, to jest wybitnym taktykiem. Wie jak to zrobić, żeby w razie czego za wszystko odpowiedział jego współpracownik, a już najlepiej prezes jakieś prywatnej firmy (kto trochę śledzi krakowskie inwestycję, ten wie o czym mówię). Jest też mimo wszystko dobrym prawnikiem i wie co powiedzieć może, a czego nie. Oczywiście, jest również znany ze swojego prostactwa i miłości do trunkow (sprawa motelu Krak nagrana przez dziennikarza RMFu) i to wczoraj wylazło, za pewne wraz z %.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując