hunter napisał(a):

|
Krok oczywiście, że dobry. Jeśli pozwala się ludziom pić wódkę, to nie bardzo rozumiem dlaczego zabrania się palić marihuany? Jednocześnie tym samym pozwala się na funkcjonowanie rynku mafijnego, który ze sprzedaży narkotyków czerpie potężne zyski finansowe.
|
No bo teraz tam inaczej będzie. Maria, LSD i extazy w dowolnym sklepie, reszta w supermarketach o powierzchniach powyżej 1000m2. Wszystko oczywiście (produkcja, import i dystrybucja) pod kontrolą państwowego monopolu.
