Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 03.01.2010, 00:51
hunter napisał(a):Wyświetl post
Krok oczywiście, że dobry. Jeśli pozwala się ludziom pić wódkę, to nie bardzo rozumiem dlaczego zabrania się palić marihuany? Jednocześnie tym samym pozwala się na funkcjonowanie rynku mafijnego, który ze sprzedaży narkotyków czerpie potężne zyski finansowe.
No bo teraz tam inaczej będzie. Maria, LSD i extazy w dowolnym sklepie, reszta w supermarketach o powierzchniach powyżej 1000m2. Wszystko oczywiście (produkcja, import i dystrybucja) pod kontrolą państwowego monopolu.
Odpowiedz cytując