Awe napisał(a):

|
Jeśli to ten sam błąd to może masz włączony autostart płyty i gra włącza się z tego autostartu sama, a Ty jeszcze klikasz w ikonkę i dlatego pojawia się info, że gra jest już włączona?
|
No niestety nie ... Sam już nie wiem co mam robić odinstalowałem , zainstalowałem jeszcze raz i gówno , podmieniłem cracka i dalej gówno...Chyba mam pograne w FM-a
