Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3004
Stary 02.01.2010, 22:46
Awe napisał(a):Wyświetl post
Jeśli to ten sam błąd to może masz włączony autostart płyty i gra włącza się z tego autostartu sama, a Ty jeszcze klikasz w ikonkę i dlatego pojawia się info, że gra jest już włączona?

No niestety nie ... Sam już nie wiem co mam robić odinstalowałem , zainstalowałem jeszcze raz i gówno , podmieniłem cracka i dalej gówno...Chyba mam pograne w FM-a
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując