Tylko_Wisła! napisał(a):

Faktycznie włączyłem menadżera zadań i wyłączyłem FM -a , ale problem nie zniknął bo w trakcie wczytywania gra wyłącza sie . Wie ktoś co zrobić ?
|
Jeśli to ten sam błąd to może masz włączony autostart płyty i gra włącza się z tego autostartu sama, a Ty jeszcze klikasz w ikonkę i dlatego pojawia się info, że gra jest już włączona?