Wyświetl pojedynczy post
agnessailormoon
Junior Member
 
Od: 04.2009
Skąd: Kraków, os. Ruczaj-Zaborze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4344
Stary 02.01.2010, 21:37
Dobrze, że byłam w tych 40%, co nie byli za Majchrowskim. To, co zobaczyłam dzisiaj wkurzyło mnie-ja wiedziałam, że to ch..., ale teraz to dla mnie nie żyje
Nie pasuje mi tylko jedno: 40% Krakowian byłoby za Wisłą ? Niemożliwe, że tylko tyle, więc mi się co najmniej nie podoba, jeśli ktoś z naszych na tego zdrajcę głosował. Obym się tylko myliła...

Wiem, że się wcięłam, ale musiałam

Wystarczy, że mój kochany Zakrzówek chcą zabudować, Kraków nie ma Euro 2012, a to tylko czubek góry lodowej pełnej powodów, dla których nienawidzę obecnego prezydenta Krakowa