Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 02.01.2010, 21:17
Najlepszy forumowicz: picasso

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): To tylko Ja

Żartowniś: gigant

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): niestety brak :/

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): jak wyżej

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): harthausen za rzadko pisze

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: pirat.zkaraibów

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Ela, Krissu, pysio

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): pysio


Najlepszy moderator(dlaczego?):KOMINEK


Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): nic nie rzuciło mi się w oczy

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): siara i hamas
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując