Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6453
Stary 02.01.2010, 20:57
Szkoda że nic nie powiedzieli w tym materiale o tym jak fantastycznie prezydent zachował sięw sprawie hali. Szczególnie tą prośbą o odebranie TS-owi dotacji unijnej.
Odpowiedz cytując