Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4332
Stary 02.01.2010, 20:30
rav napisał(a):Wyświetl post
Nie róbmy wsi takim donoszeniem na picie w miejscu publicznym. Poza tym pili szampana (a przynajmniej tak się wydaje) - to co, chcesz zamknąć wszystkich posiadaczy butelki szampana na Sylwestrze na rynku..? Bez jaj...
W żadnym wypadku nie miałem na myśli by na nich donosić, to by była kompletna żenada - zakazu kompletnie nie popieram ale to ciekawe że ja kitrając się zbieram 100 w plecy a on sobie łoi na legalu w błysku fleszy
94 - Allah Akbar!!