rav napisał(a):

|
Nie róbmy wsi takim donoszeniem na picie w miejscu publicznym. Poza tym pili szampana (a przynajmniej tak się wydaje) - to co, chcesz zamknąć wszystkich posiadaczy butelki szampana na Sylwestrze na rynku..? Bez jaj...
|
W żadnym wypadku nie miałem na myśli by na nich donosić, to by była kompletna żenada - zakazu kompletnie nie popieram ale to ciekawe że ja kitrając się zbieram 100 w plecy a on sobie łoi na legalu w błysku fleszy
