PvD napisał(a):

|
Na tym zdjęciu z prawej radny, który mimo sympatii do sąsiadki zza Błoń głosował zarówno za pieniędzmi dodatkowymi na stadion jak również za halą dla TS Wisła.
|
Już nie róbcie z radnych i prezydenta (czyli polityków) jakiś kiboli. Chce wierzyć ,że są to ludzie na tyle dojrzali i intelignetni ,że chcą dobrze dla wszystkich krakowskich klubów . Wystapienie Majchrowskiego bardzo niefortunne i nie zamierzam go usprawiedliwiac ,tymbardziej na rosnącą agresję i nożowników krakowskich, ale nie widziałem na jego twarzy ,jakiejs ironii czy zadowolenia gdy wypowiadał te słowa. Pierdzielnal takiego babola ,bo na ogol takie skladanie zyczen to improwizacja.