Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4329
Stary 02.01.2010, 20:25
PvD napisał(a):Wyświetl post
Na tym zdjęciu z prawej radny, który mimo sympatii do sąsiadki zza Błoń głosował zarówno za pieniędzmi dodatkowymi na stadion jak również za halą dla TS Wisła.
Już nie róbcie z radnych i prezydenta (czyli polityków) jakiś kiboli. Chce wierzyć ,że są to ludzie na tyle dojrzali i intelignetni ,że chcą dobrze dla wszystkich krakowskich klubów . Wystapienie Majchrowskiego bardzo niefortunne i nie zamierzam go usprawiedliwiac ,tymbardziej na rosnącą agresję i nożowników krakowskich, ale nie widziałem na jego twarzy ,jakiejs ironii czy zadowolenia gdy wypowiadał te słowa. Pierdzielnal takiego babola ,bo na ogol takie skladanie zyczen to improwizacja.