|
dlatego mowie że problem w zawodnikach jest taki, że nie robią to co umieją. jesli Piotrek umie dosrodkowac i ma bdb podanie, to niech korzysta, po co jest taki anemiczny ? a że mu sie nie chce ? po co wy gracie, jak ambicji nie macie ? prawie cała druzyna.
a co do tych asyst to PS liczy to inaczej. PS nie liczy wywalczonych karnych czy wolnych zaliczonych na bramke bezposrednio ze strzału, no ale nie o tym mowa. bo Alvarez z Lubinem dośrodkował, a Jasiski wpakował piłe do bramy. Kiedys np Boguskiemu czy Brozkowi liczyli takie zagrania (po ktorych padały samoboje) jako asysty.
|