1q2 napisał(a):

|
A co do postu StelmiOriginal , ja myślę że ten cały szum w mediach spowoduje tylko to że nasi wspaniali policjanci , masowo będą się ustawiać zaraz za granicą i trzepanko - statystyki wykrywania przestępstw im pójdą w górę że hej.
|
już w dzisiejszych wiadomościach przekazano informację o wzmożonych i szczegółowych kontrolach na granicy (lącznie z psami - zwięrzetami dla uściślenia

) a na koniec jakiś pan komendat z jakieś tam komendy wypowiedział się dość długo na temat kar za posiadanie narkotyków w Polsce.
"..jest radość zwycięstwa i jest radość życia, hymn spod jeszcze sztywnych od rapiera palców, kary za warcholstwo, spory o zdobycze, wszystko jest - dopóki jest o co walczyć.."