|
Jeśli o zwrotach mówimy...
Pracowałem w wakacje jako młodociany w Mc'donaldzie. Zarobiłem około 600 zł. Czy dostanę teraz jakiś zwrot od skarbowego?
Nic im nie wysyłałem ale chyba Mac to zrobił. Czy aby dostać choć trochę , muszę coś teraz im zanieść?
I czy jest sens w ogóle zawracać sobie tym głowe , ile mniej więcej mógłbym dostać?
|