Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13391
Stary 02.01.2010, 17:51
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No będziesz musiał złożyć pita.
A teraz druga kwestia - jeśli moje dochody były niskie, nie przekroczyły tysiąca złotych w 2009, to czy mój ojciec straci na mnie ulgę prorodzinną?
Odpowiedz cytując