!!IRIVER!! napisał(a):

|
Czy jeśli pracowałem w systemie umowy o dzieło i mój pracodawca odliczał mi po 19% podatku to muszę się jeszcze jakoś martwić rozliczeniem podatkowym za 2009?
|
No będziesz musiał złożyć pita.
A jak już w tym temacie....Miał ktoś taką sytuacje że przyszło pismo z Urzędu że nie wszystkie dochody zostały uwzględnione w złożonym picie i proszę to uzupełnić? - Oczywiście nie ma podane co i dlaczego a dochody wedle mojej wiedzy zostały podane prawidłowo i całościowo.
Jak się do tego zabrać?