Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13390
Stary 02.01.2010, 17:44
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Czy jeśli pracowałem w systemie umowy o dzieło i mój pracodawca odliczał mi po 19% podatku to muszę się jeszcze jakoś martwić rozliczeniem podatkowym za 2009?
No będziesz musiał złożyć pita.

A jak już w tym temacie....Miał ktoś taką sytuacje że przyszło pismo z Urzędu że nie wszystkie dochody zostały uwzględnione w złożonym picie i proszę to uzupełnić? - Oczywiście nie ma podane co i dlaczego a dochody wedle mojej wiedzy zostały podane prawidłowo i całościowo.
Jak się do tego zabrać?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując