Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4461
Stary 02.01.2010, 17:19
eMTe napisał(a):Wyświetl post
http://transfermarkt.de/de/spieler/3...ki/profil.html - kontrakt kończy mu się 30 czerwca 2010 : )
http://transfermarkt.de/de/spieler/3...ek/profil.html - również kontrakt mu się kończy wraz z końcem sezonu,reprezentant Czech
http://transfermarkt.de/de/spieler/8...du/profil.html - może dałoby się wypożyczyć go z Benfici, kiedyś było o nim bardzo głośno, ale w Benfice nie gra za wiele...

Blazek i Golanski moga byc. bo z prawa obrona moze byc problem a lepszego za free chyba nie znajdziemy

Adu - rowniez bym go chcial w Wisle. na pewno ponizej 1 mln by chcieli,a moze nawet daloby sie wypozyczyc. tylko pytanie, czy jest sens, skoro mamy dwoch podobnych zawodnikow? Boguski, Malecki.
Odpowiedz cytując