eMTe napisał(a):

Blazek i Golanski moga byc. bo z prawa obrona moze byc problem a lepszego za free chyba nie znajdziemy
Adu - rowniez bym go chcial w Wisle. na pewno ponizej 1 mln by chcieli,a moze nawet daloby sie wypozyczyc. tylko pytanie, czy jest sens, skoro mamy dwoch podobnych zawodnikow? Boguski, Malecki.