Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 02.01.2010, 16:32
Posiadanie narkotyków w Czechach było już legalne dużo wcześniej. Teraz jedynie doprecyzowano przepisy co do ilości posiadanych narkotyków.

Krok oczywiście, że dobry. Jeśli pozwala się ludziom pić wódkę, to nie bardzo rozumiem dlaczego zabrania się palić marihuany? Jednocześnie tym samym pozwala się na funkcjonowanie rynku mafijnego, który ze sprzedaży narkotyków czerpie potężne zyski finansowe.

"Chcącemu krzywda się nie dzieje". Niech każdy ma prawo decydować o tym co dla niego jest dobre. I tyle w temacie.
Odpowiedz cytując