Najlepszy forumowicz:
1q2
Miss forum:
Tiramisu
Mister forum:
Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):
To tylko Ja
Żartowniś:
gigant
Najmądrzejsze posty:
1q2
Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):
M-M
Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):
KrystekABG
Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):
Emsi
Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:
Pysio(ile można z tym Skorżą - nawet w temacie "jebn*** głową w klawiaturę")
Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego):
Levadia, ale w sumie nic tak nie boli jak
przegrana w derbach
Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) :
Mistrzostwo.
Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):
kot,
flamengista
Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):
Najweselszy post:
"Oni nawet spaść nie potrafią"
Najgłupszy post:
Najmądrzejszy post:
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):
gigant
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):
Najlepszy moderator(dlaczego?):
pan_premier (a no bo taaaa...
)
Najgorszy moderator (dlaczego?):
Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):
Hip-Hop,Jazz,Elektroniczna,
Matura/Po maturze
Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie):
Norek,
Tiramisu
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):
pan_premier, NowaHutaWHN
Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):
Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku):
siara za aukcje,
M-M za kontynuacje pracy Malviego.