Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 02.01.2010, 13:58
Najlepszy forumowicz: 1q2

Miss forum: Tiramisu

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): To tylko Ja

Żartowniś: gigant

Najmądrzejsze posty: 1q2

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): KrystekABG

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Emsi

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Pysio(ile można z tym Skorżą - nawet w temacie "jebn*** głową w klawiaturę")

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, ale w sumie nic tak nie boli jak przegrana w derbach

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo.

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): kot, flamengista

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post: "Oni nawet spaść nie potrafią"

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator(dlaczego?):pan_premier (a no bo taaaa... )

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Hip-Hop,Jazz,Elektroniczna, Matura/Po maturze

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Norek, Tiramisu

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):pan_premier, NowaHutaWHN

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): siara za aukcje, M-M za kontynuacje pracy Malviego.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 02.01.2010 o godz. 14:07.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując