Peroslaw88 napisał(a):

eee tam, temat powielany praktycznie co tydzień... żadnych konkretów, a tu transfery trzeba robić. Coś czuję, że nikogo nie sprzedamy i nie kupimy, ale to nawet i dobrze, bo muszą wypić te piwo co je naważyli po porażce z amatorami...