Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
17780
02.01.2010, 09:38
Manager89
napisał(a):
jakie sprzedać Diaza
Czy Wy się czytacie/słyszycie? Z obecnej ekipy tylko Łobo, Goły i Pepe do sprzedaży
No taka jest prawda. Łobo jeszcze może ktoś by wzioł, ale tamtych dwóch...
Sancezz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sancezz
Odwiedź stronę domową użytkownika Sancezz!
Znajdź inne posty napisane przez Sancezz