orzeu napisał(a):

|
Poza tym chce przypomniec ze to nie pierwszy pasiasty inteligent ktory obraza Wisłę i nas wszystkich. Przypominam o Nigelu Kennedym i Malenczuku, naczelnych prostakach do ktorych doszlusowal teraz Majchrowski.
|
Dokładnie.
Ciekawe ze nas mozna obrazaci karac slowo zyd ,a ich choc wypowiadaja sie duzo ostrzej -nie.
i kazdy to widzi,ale nikt nie reaguje.
ale tez skandalem jest zeby Majchorwski jako prezydent tego miasta w taki sposob wyrazal sie o kims (w domysle chodzilo przeciez o Wisle i to wie kazdy)
nalezy wg mnie rozdmuchac tą sprawe,bo zadna postkumunistyczna świnia nie bedzie nas obrażała