Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4266
Stary 01.01.2010, 23:38
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Poza tym chce przypomniec ze to nie pierwszy pasiasty inteligent ktory obraza Wisłę i nas wszystkich. Przypominam o Nigelu Kennedym i Malenczuku, naczelnych prostakach do ktorych doszlusowal teraz Majchrowski.

Dokładnie.


Ciekawe ze nas mozna obrazaci karac slowo zyd ,a ich choc wypowiadaja sie duzo ostrzej -nie.

i kazdy to widzi,ale nikt nie reaguje.

ale tez skandalem jest zeby Majchorwski jako prezydent tego miasta w taki sposob wyrazal sie o kims (w domysle chodzilo przeciez o Wisle i to wie kazdy)

nalezy wg mnie rozdmuchac tą sprawe,bo zadna postkumunistyczna świnia nie bedzie nas obrażała
WISŁA KRÓLOWA POLSKI