konik28 napisał(a):

|
c młodych piłkaży w niższych ligach np.Petasz z Pogoni Szczecin (to do trenera zeby się przyjżał temu grajkowi)
|
Już abstrahując od tego że Petasz ma na razie jedną udaną rundę bo na wiosnę wcale nie błyszczał. To chłop ma już 26 lat i w żadnym wypadku nie jest młodym graczem. Dodatkowo on sam wielokrotnie mówił że może grac tylko w Legii lub Pogoni i z tą drugą przedłużył niedawno kontrakt