Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17775
Stary 01.01.2010, 21:56
konik28 napisał(a):Wyświetl post
c młodych piłkaży w niższych ligach np.Petasz z Pogoni Szczecin (to do trenera zeby się przyjżał temu grajkowi)
Już abstrahując od tego że Petasz ma na razie jedną udaną rundę bo na wiosnę wcale nie błyszczał. To chłop ma już 26 lat i w żadnym wypadku nie jest młodym graczem. Dodatkowo on sam wielokrotnie mówił że może grac tylko w Legii lub Pogoni i z tą drugą przedłużył niedawno kontrakt
Odpowiedz cytując