|
Gołoś niech się chłop kuruje i jak wyzdrowieje ti niech wtedy pokaże na co go stać, ale to juz nie bedzie to... no Łobo mysle , ze mozna go sprzedać, Ćwielonga również , ale na ich miejsce nie można kupić kogoś gorszego. Tak samo mija sie z celem ich sprzedaz i pozyskanie wzamian piłkarzy ich wartości, to muszą być lepsi zawodnicy niż ta dwójka. Inaczej transfer mija się z celem!
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''
Henryk Reyman
|